Zabawki

gdzie szukać, gdzie kupić?
Puzzle
Zabawki
Gry dla dziecka
Ksiązki dla dzieci
Klocki magnetyczne
I inne zabawki

Dziś poszukaj tej zabawki:
Plazmowa kula z piorunami
dla dzieci
Sięgnij po nią :)

Ciekawe puzzle:
puzle
1000 elementów: Sięgnij po nie :)

[Strona główna]

Gry

Atari GO

Od czterech tysięcy lat ludzie pasjonują się grą GO. Grą tak niezwykłą, że mówi się o niej iż została odkryta, a nie wymyślona. Proste reguły, które kilkuletnie dzieci są w stanie przyswoić sobie w przeciągu kilku minut. A równocześnie wszechświat możliwości, w którym drogę do zwycięstwa można odnaleźć tylko wyobraźnią i myśleniem.

Szczegóły i więcej informacji o grze
 
Monopoly

Któż nie pamięta Mopolu lub Eurobiznesu? :)

Szczegóły
 
smieszne gry :) Wygibajtus

Gra ta została stworzona z myślą o dzieciach, ale zdecydowanie nie jest tylko dla nich. Grupa dorosłych ludzi (młodych ludzi powiedzmy, a w każdym razie młodych duszą) będzie miała z tego prawdopodobnie jeszcze lepszą zabawę niż przedszkolaki.

Wygibajtus, czyli polska wersja Twistera idealnie łączy gimnastykę ze świetną zabawą. Utrzymanie równowagi stając na rękach i stopach na coraz to innych kolorowych polach maty, nie jest takie proste w bliskim towarzystwie innych graczy!

Szczegóły
 
RISK Globalny konflikt
Polska odpowiedź na grę Ryzyko (RISK)

Ta ciesząca się ogromną popularnością gra strategiczna pozwala przeprowadzać kampanie wojenne na planszy przestawiającej wszystkie Ziemskie kontynenty. Głównym motywem gry jest podbój całego świata przez jednego z rywalizujących graczy. W grze zarówno istotną rolę odgrywa element losowy, jak i decyzyjny, co potrafi rozgrzać emocje do czerwoności.

Szczegóły
 
Monopol Disney

Przepięknie wykonany oryginalny Monopol w wersji Disney'owej z mnóstwem dodatkowych możliwości. Charakteryzuje się nienagannym, niezwykle starannym wykonaniem

Szczegóły
 
Scotland Yard

Rewelacyjna gra towarzyska, przeznaczona dla 3-6 graczy. Wielka, dokładna plansza przedstawia miasto z siecią połączeń autobusowych, metra, przystankami autobusów i taksówek. Jeden z graczy wciela się w tajemniczego pana X, który ucieka po mieście poruszając się w swojej turze, podczas gdy reszta graczy nie wie gdzie się znajduje i dokąd podąża. Następnie pozostali gracze, w porozumieniu między sobą, próbują wykorzystać najlepiej jak umieją swoje zasoby biletów na różne środki komunikacji, aby złapać pana X. Trzeba nieźle pogłówkować, by zaplanować skuteczną obławę! Gra staje się naprawdę ciekawa w towarzystwie 4 i więcej osób. Dobra taktyka i nieco szczęścia są atrybutami koniecznymi do tej gry.

Szczegóły
 
Warcraft - Gra planszowa

Udane przeniesienie na planszę sławnej gry komputerowej. Wkrocz do świata brutalnych Orków, tajemniczych Elfów, silnych Ludzi i przerażających Nieumarłych!

Gra wydana jest w języku angielskim, jednak do przesyłki dołączamy bezpłatnie kompletne tłumaczenie instrukcji i zasad gry na język polski.

Szczegóły
 
 
 

Darmowe Programy Freeware