Zabawki

gdzie szukać, gdzie kupić?
Puzzle
Zabawki
Gry dla dziecka
Ksiązki dla dzieci
Klocki magnetyczne
I inne zabawki

Dziś poszukaj tej zabawki:
Plazmowa kula z piorunami
dla dzieci
Sięgnij po nią :)

Ciekawe puzzle:
puzle
1000 elementów: Sięgnij po nie :)

[Strona główna]

Książki dla dzieci

harry potter Harry Potter
i kamień filozoficzny


Harry Potter od niemowlęcia wychowywany był przez ciotkę i wuja, którzy traktowali go jak piąte koło u wozu. Pochodzenie chłopca owiane jest tajemnicą; jedyną pamiątką Harry'ego z przeszłości jest zagadkowa blizna na czole. Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu niczego Potterowi?

Szczegóły

UWAGA! Oprócz ksiązki tradycyjnej (link powyżej) istnieje też wersja dźwiękowa - ponad 9 godzin słuchowiska na CD patrz tutaj.
 
książki dla dzieci Harry Potter
i więzień Azkabanu


Z pilnie strzeżonego więzienia ucieka niebezpieczny przestępca. Kim jest? Co go łączy z Harrym? Dlaczego lekcje przepowiadania przyszłości stają się dla bohatera udręką? W trzecim tomie przygód Harry'ego Pottera poznajemy nowego nauczyciela obrony przed czarną magią, oglądamy Hagrida w nowej roli oraz dowiadujemy się więcej o przeszłości profesora Snape'a. Wyprawiamy się również wraz z trzecioklasistami do obfitującego w atrakcje Hogsmeade,jedynej wioski w Anglii zamieszkanej wyłącznie przez czarodziejów.

Szczegóły

UWAGA! Oprócz ksiązki tradycyjnej (link powyżej) istnieje też wersja dźwiękowa - wielogodzinne słuchowisko na 10 płytach CD patrz tutaj.
 
Więcej książek? Harry Potter w księgarni internetowej.
 

Darmowe Programy Freeware